Elegantní jsou postele z masivu

Postele z masivu do každé rodiny

 

Skladovací prostor navíc není nikdy nadbytečný. Bez ohledu na to, zda žijete v malém nebo ve velkém bytě, případně ve svém domě, dříve či později je třeba něco uložit někde jinde, ale není kde. Vše řeší kvalitní postele z masivu, pod kterými se nacházejí úložné boxy. V současné době se fantazii meze nekladou, co se týká úložných prostorů pod postelí. Nejčastěji se setkáváme se zvedacím mechanismem, pod kterým je místo k ukládání věcí. Někdy mohou být praktičtější jsou zásuvky na kolečkách, které lze vysunout z obou stran, je ale nutný prostor pro vysunutí šuplíku.

 

postel z masivu s úložným prostorem - Bára 200x200 cm, dřevina buk, olej odstín ořech + atyp noční mini stolečky

 

Postele z masivu s úložným prostorem

 

Elegantní a rafinované jsou postele z masivu s úložným prostorem, kde jsou na jedné straně police a vedle nich je na čele zásuvka. Jako příklad u tohoto článku je přiložené foto, postele z úložným prostorem z masivu Bára v rozměru 200x200cm, dřevina: buk, povrch olej o odstínu: ořech. Nejoblíbenější jsou minimalistické postele se zásuvkami pohybujícími se na podlaze. Můžete si objednat nebo nechat udělat lůžko se zásuvkami a policemi na konci čelní desky. Pěkné jsou i postele s oddělením pro proutěné koše ve středomořském stylu nebo lůžko ve stylu 60-70 let s knihovnami či vysokou postel s hlubokými policemi pod ním. Ovšem klasika, která nestárne, jsou postele z masivu s úložným prostorem. Nestárnoucí design, zdravý spánek díky přírodnímu materiálu.

 

Postele s úložným prostorem – komfort na jedničku

 

Jednolůžkové dřevěné postele s úložným prostorem jsou v dětském pokoji nutností. Děti potřebují mnoho volného místa ke svým hrám, a proto je tento typ nábytku skvělé řešení. Postele se zásuvkami - nepostradatelný multifunkční nábytek. Vhodně vybraný design doplní interiér a nabídne pohodlné místo pro odpočinek dítěte. Výrobci nabízejí řadu modelů vyrobených z různých materiálů, kde nechybí zásuvky určené ke skladování dětských věcí, jako je ložní prádlo, hračky, knihy a další. Boxy pod postelí vám mohou zcela nahradit zásuvkové skříně.

 

Další podobné články:

Dominantou ložnic jsou postele z masivu

Z jaké dřeviny mít postel z masivu?

Jak správně umístit postel z masivu

Elegantní jsou postele z masivu

Postele z masivu jsou dobrou volbou

Postel z masivu s úložným prostorem Robin

Postel z masivu Carmen - novinka roku 2016

Kvalitní postel je základem dobrého spánku

Skutečný příběh který vedl k posteli z masivu

Dopřejte si kvalitní spánek na posteli z masivu

Postele s výklopným roštem a úložným prostorem jsou výborné řešení

Praktické masivní postele s úložným prostorem

Kvalitní manželské postele z masivu

Volba rozměrů postele podle rozměrů postavy