Jak správně vybrat postel z masivu

 

Jak správně vybrat dřevěnou postel z masivu... několik užitečných rad.

 

Postele z masivu vyrábíme přímo na zakázku v té nejlepší kvalitě ze dřeva o síle masivu 3 nebo 4 cm, což zajišťuje vynikající stabilitu.

 

Skladba a montáž postelí

 

Dřevěné masivní postele jsou složeny ze dvou bočnic, hlavového a nožního čela a od šířky 140cm včetně jsou vybaveny středovou vzpěrou se dvěma podpěrnými nohami. U většiny postelí používáme polohovatelné kování Häfele, které umožňuje změnu konečné výšky roštu resp. matrace od země.

Výška horní hrany bočnice u postelí je 40 až 48cm, konečná výška je závislá na roštu, síle matrace a nakonec na poloze v které se nachází polohovatelné kování.

 

Postel na míru? Ano.

 

Pokud jste si z naší nabídky nic nevybrali, případně si přejete změnit některé parametry, zašlete nám svůj návrh změn, my Vám návrh nezávazně naceníme a následně i vyrobíme. Mezi nejčastěji prováděné změny patří změny výšky postele, délky bočnic, zaoblené hrany na rádius, jiná síla masivu...ceny veškerých úprav se odvíjí od pracnosti, množství materiálu apod.

 

Moření postelí z masivu

 

Před finální povrchovou úpravou lakem je možné dřevo namořit do nabízených odstínů, případně můžeme přizpůsobit moření podle Vámi dodaného vzorku.

 

Povrchová úprava masivních postelí

 

Povrchové úpravy: čirý voskový olej, vodou ředitelný transparentní lak, polo-matný. Na přání lze použít i lak bílý polo-matný (není vidět kresba dřeva).

 

 

Další podobné články:

 

Z jaké dřeviny mít postel z masivu?

Jak správně umístit postel z masivu

Postele z masivu jsou dobrou volbou

Postel z masivu s úložným prostorem Robin

Postel z masivu Carmen - novinka roku 2016

Kvalitní postel je základem dobrého spánku

Skutečný příběh který vedl k posteli z masivu

Dopřejte si kvalitní spánek na posteli z masivu

Postele s výklopným roštem a úložným prostorem jsou výborné řešení

Praktické masivní postele s úložným prostorem

Kvalitní manželské postele z masivu

Volba rozměrů postele podle rozměrů postavy