Jak zvolit rozměry u postele z masivu?

 

Jak zvolit rozměry postele z masivu?

Jak vybírat postel z masivu co se týče rozměrů? Rozměry postele bývají závislé na několika různých faktorech. Především jsou to individuální potřeby zákazníka - tělesná konstituce, fyzická kondice, věk, nebo je výběr podmíněn velikostí prostoru, který je na postel vyčleněn. Ideálně široká lehací plocha Vám poskytne nejen komfortní spaní,
ale i prostor pro Vaše děti pokud by se chtěli schovat u Vás, například při náhlé bouřce kdy děti hromy a blesky vyženou z postýlek a ony rády najdou bezpečí u Vás.

jak zvolit rozmery u postele z masivu?

Šířka postele z masivu

Kvalitní postele z masivu Marek Migo vyrábíme v různých šířkách: 90 cm, 120 cm, 140 cm a manželské postele z masivu: 160 cm, 180 cm, 200 cm , popřípadě - nevyhovuje li vám některý ze standardních rozměrů, lze na žádost zákazníka šířku postele přizpůsobit Vašim požadavkům.

 

Délka postele z masivu

U délky postele z masivu se vychází ze standardní délky 200 cm, v případě zájmu je možno masivní postel vyrobit atypicky v rozměrech: 190 cm, 195 cm, popřípadě větší rozměry 205 cm, 210 cm, 220 cm. Délku postele z masivu je potřeba zvolit tak, aby bylo spaní příjemné, vždy si připočtěte k vaší výšce minimálně 20 cm, aby byl spánek co nejkomfortnější a nenaráželi jste během něj do některého z čel postele.

 

Výška postele z masivu

Důležitým parametrem je též výška postele - u většiny postelí z masivu Marek Migo si můžete výšku lehací plochy nastavit sami a to díky polohovacímu kování. (postel Isabela, postel Meryl, postel Rosemary, postel Vendy, postel Denis, postel Dueta, postel Marco, postel Masimo, postel Aneta, postel Petra, postel Rebeka, postel Maxim). Nejvíce žádané rozměry u dvojlůžka jsou: 160x200 cm, 180x200 cm, u jednolůžek 90X200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm.

 

Kombinováním šířek a délek u postelí z masivu Marek Migo Vám umožní dosáhnout ideálního stavu. V některých případech se postel z masivu vyrábí podle rozměrů místnosti a tak montáž postele ze vnitřku protože jinak by to nebylo ani možné. Výsledný dojem a hlavně spokojený zákazník je náš prvořadý cíl.

 

Postele z masivu sama o sobě nestačí je zapotřebí také roštu a hlavně kvalitní matraci. E-shop s matracemi ve výhodných setech: matrace 1+1 navíc.

 

 

Další podobné články:

 

Z jaké dřeviny mít postel z masivu?

Jak správně umístit postel z masivu

Postele z masivu jsou dobrou volbou

Postel z masivu s úložným prostorem Robin

Postel z masivu Carmen - novinka roku 2016

Kvalitní postel je základem dobrého spánku

Skutečný příběh který vedl k posteli z masivu

Dopřejte si kvalitní spánek na posteli z masivu

Postele s výklopným roštem a úložným prostorem jsou výborné řešení

Praktické masivní postele s úložným prostorem

Kvalitní manželské postele z masivu

Volba rozměrů postele podle rozměrů postavy