Kvalitní manželské postele z masivu

Kvalitní manželské postele z masivu

 

Spánek je pro naše zdraví a pohodu jednou z nejpodstatnějších věcí. Uvědomme si, že každý den začínáme a končíme spánkem v posteli, je proto potřeba věnovat dostatečnou pozornost výběru kvalitní postele.

 

V současné době je na trhu široký výběr postelí, ať už manželských nebo jednolůžek, a každý má možnost vybrat si podle vlastního vkusu a možností. Velice oblíbené jsou postele z masivu, které již odpradávna patří mezi nejprodávanější, a to především díky svým skvělým vlastnostem. Nábytek z masivu přináší do našich domovů kousek přírody a harmonie a dává nám pocit, že jsme součástí přírody. Masiv neobsahuje žádné škodlivé chemikálie, se kterými se můžete setkat u levnějších umělých materiálů. Manželské postele z masivu vdechnou do pokoje notnou dávku přirozenosti a elegantnosti. Jedná se o vysoce kvalitní materiál, který nás doslova přežije. Proto mnozí nás vyhledávají právě postele z masivu.

 

Manželské postele mohou být vyrobeny z různých druhů dřeva. Mezi nejluxusnější patří postele z dubového, březového a bukového masivu. Toto dřevo je nejtvrdší a má i největší životnost. Od těchto vlastností se samozřejmě odvíjí také cena. Mezi levnější, ale zároveň s dobrými vlastnostmi, patří postele z borovicového či smrkového dřeva, které jsou také nejprodávanější.

 

Každou postel z naší nabídky si můžete nechat namořit na požadovaný odstín, tak aby ladila s interiérem vaší ložnice. Postele se dodávají v určitých standardních rozměrech, převážně je to 160x200, 180x200 či 200x200. Postel vám ale s radostí vyrobíme samozřejmě i na míru. K našim postelím dodáváme kompletní doplňkový sortiment, v nabídce máme velkou spoustu roštů, matrací, nočních stolků, policí nad postel, ložnicových komod apod.

 

 

Další podobné články:

 

Z jaké dřeviny mít postel z masivu?

Jak správně umístit postel z masivu

Postele z masivu jsou dobrou volbou

Postel z masivu s úložným prostorem Robin

Postel z masivu Carmen - novinka roku 2016

Kvalitní postel je základem dobrého spánku

Skutečný příběh který vedl k posteli z masivu

Dopřejte si kvalitní spánek na posteli z masivu

Postele s výklopným roštem a úložným prostorem jsou výborné řešení

Praktické masivní postele s úložným prostorem

Kvalitní manželské postele z masivu

Volba rozměrů postele podle rozměrů postavy