Kvalitní postel je základem dobrého spánku

Kvalitní postel je základem dobrého spánku

 

 

Věci, které nám denodeně slouží, by měly být vybírány zejména dle jejich užitných vlastností a praktických funkcí, pro které jsou tvořeny. Kvalitní postel by nám měla dělat pocit pohodlí a samozřejmě skvěle působit i ze zdravotního hlediska. Není důležité, aby člověk dlouho spal, ale aby i během krátkého spánku dopřál svému tělu nerušený a klidný relax, uvolnil mysl a dosáhl tak kompletní odpočinek organismu. Kvalitní spánek je základem pro pevné zdraví a spokojenost každého člověka, proto si dejme záležet na výběru té správné postele.

 

K pohodlnému spánku je třeba optimálně velká plocha na ležení. Jelikož se většina lidí na posteli v noci pohybuje od jednoho kraje k druhému, nejmenší šířka postele pro jednu osobu by měla být 80 cm. Optimální je ale šířka 90 či 100cm. Pro dvojlůžko je to pak šíře 160, 180 nebo 200 cm. U délky také platí, čím větší, tím lépe. Připočítejte ke své výšce postavy 20 cm a máte základ pro minimální délku postele. Nabízíme standardní délku postele 200 cm, rádi vám ale vyhotovíme atypický rozměr postele na objednávku dle vašeho přání.

 

Dřevo je nadčasový materiál, který kombinuje výborné vlastnosti a praktické funkce s dnešními požadavky na přírodní materiály. Teplo vyzařující z masivního dřeva a neopakovatelnost jeho kresby dokonale harmonizují s klasickým i moderním designem. Dřevo je ekologickým, trvanlivým, zdravým a bezpečným materiálem, především pro osoby se sklonem k alergiím. Ložnice z masivního dřeva nejen že vypadají elegantně a přirozeně, ale i jedinečně voní. Neexistuje žádný jiný přírodní materiál s tak vysokou odolností, který dává radost z každodenního používání.

 

Naše široká nabídka masivních dřevěných postelí vám zajistí každou vaši potřebu. Ať už hledáte jednolůžko, manželskou postel s úložným prostorem nebo postel z masivu s klasickým designem. Prohlédněte si naše kvalitní postele z masivu a určitě najdete tu pravou postel pro vaši ložnici.

 

 

Další podobné články:

 

Z jaké dřeviny mít postel z masivu?

Jak správně umístit postel z masivu

Postele z masivu jsou dobrou volbou

Postel z masivu s úložným prostorem Robin

Postel z masivu Carmen - novinka roku 2016

Kvalitní postel je základem dobrého spánku

Skutečný příběh který vedl k posteli z masivu

Dopřejte si kvalitní spánek na posteli z masivu

Postele s výklopným roštem a úložným prostorem jsou výborné řešení

Praktické masivní postele s úložným prostorem

Kvalitní manželské postele z masivu

Volba rozměrů postele podle rozměrů postavy