Postel z masivu s úložným prostorem Robin

Kvalitní postele z masivu s úložným prostorem

 

Zařizujete si nové bydlení? V prví řadě věnujeme svou pozornost vždy ložnici. Spánek je důležitý pro náš celkový zdravotní stav, a proto v tomto ohledu není dobré něco podcenit. Majitelé dvoupokojového bytu by měli klást hlavní důraz na úložný prostor. A jelikož interiér přetížený nábytkem není útulný, doporučujeme postele z masivu s úložným prostorem. Tento druh nábytku nabízí mnohé výhody – praktičnost, ohromná úspora místa, moderní design. Místa není nikdy dost, a kde jinde uložit sezónní oblečení nebo věci, které používáme zřídka, než pod postel do úhledných přihrádek.

 

postel z masivu s úložným prostorem - Robin 180x200 cm, dřevina buk, olej odstím atyp + atyp noční stolky

 

Postel z masivu s úložným prostorem Robin

 

Masív rozdělujeme na měkké (smrk) a tvrdé dřevo (buk, dub). Masivní postele mají nadčasový design, jedinečná volba pro vaši ložnici. Jistotou jsou postele z masivu s úložným prostorem. Jako inspirace vám může posloužit přiložená fotografie postele z masivu s úložným prostorem Robin. Masivní dřevo nic nenahradí. Postele z bukového dřeva, jsou nejžádanější pro svůj originální vzhled, pevnost a v neposlední řadě optimální cenu. Především jsou vhodné postele z tvrdšího masivu, jako je buk nebo dub. Masív ošetřujeme speciálním olejovým voskem nebo lakem. A pokud zvolíte postele z masivu s úložným prostorem, budete maximálně spokojeni. Ekologické spaní a velké úložné prostory se přeci neodmítají.

 

Postele s úložným prostorem do dětského pokoje

 

Zařizovat dětský pokojíček nás velmi baví, neboť se takto vracíme do svých dětských let. Dětský pokoj a nábytek v něm by měl být originální, barevný a ideálně vyrobený z přírodního dřeva. Zajisté vaše děti ocení postele s úložným prostorem, zejména pokud potřebujete ušetřit prostor. Děti si pod svou postel do úložného prostoru mohou ukládat nejen peřiny, ale i své hračky. Nebo časem může prostor pod postelí posloužit jako úschovna sešitů a knížek ze základní, střední nebo vysoké školy. Určitě nějakým způsobem vždy využijete praktické úložné prostory, proto tento typ postele můžeme jen doporučit.

 

 

Další podobné články:

 

Z jaké dřeviny mít postel z masivu?

Jak správně umístit postel z masivu

Postele z masivu jsou dobrou volbou

Postel z masivu s úložným prostorem Robin

Postel z masivu Carmen - novinka roku 2016

Kvalitní postel je základem dobrého spánku

Skutečný příběh který vedl k posteli z masivu

Dopřejte si kvalitní spánek na posteli z masivu

Postele s výklopným roštem a úložným prostorem jsou výborné řešení

Praktické masivní postele s úložným prostorem

Kvalitní manželské postele z masivu

Volba rozměrů postele podle rozměrů postavy