Postele s výklopným roštem a úložným prostorem jsou výborné řešení

 

Máte malý prostor nebo naopak milujete organizovaný pořádek? Postele s výklopným roštem a úložným prostorem jsou výborným řešením pro všechny. Netušíte kam s peřinou a polštářem přes den? Jednoduše je uschováte v úložném prostoru.

 

Postele z masivu s výklopným roštem

Celo-masivní postele vyrobené z dubu či buku s výklopným roštem a úložným prostorem se hodí do velkých i menších ložnicí a dětských pokojů. Díky výklopnému roštu získáte snadný přístup do postele. Postel z dubu či buku vám poslouží po dlouhá léta.

Postele z masivu s výklopným roštem a úložným prostorem si můžete nechat zhotovit na míru. Vybrat si můžete čirý lak nebo některý z oblíbených devíti odstínů moření. Postel tak skvěle zapadne do vašeho interiéru nebo zde naopak vynikne. Ve stejném tónu si můžete nechat zhotovit také komodu či noční stolek a také vhodnou matraci na míru.

 

postel z masivu

 

Jak vybrat postel?

Za prvé je potřeba vzít v potaz do jaké místnosti je postel z masivu určena, zda chcete například smrkové jednolůžko nebo manželskou postel s výklopným roštem a úložným prostorem. Dalším parametrem je cena, kolik chcete do postele investovat. Důležitá je pak šířka a výška postele pro váš pohodlný spánek i pohodlné vstávání z postele.

Pokud bude mít vaše postel úložný prostor, můžete si jej nechat vyrobit dle potřeby pouze v nohách postele z masivu nebo naopak po celé její délce a šířce. Výklopný rošt pak stačí jen zvednou a vyklopit a vy můžete pohodlně uklidit či vytáhnout lůžkoviny či sezónní věci. Postele lze vybrat kvalitní bukové, dubové či z méně žádaného, ale neméně kvalitního smrku. Záleží jen kolik chcete do postele investovat. Tato investice se v každém případě vyplatí.

 

 

Proč vybrat postel z masivu?

Proč vybrat právě postel z masivního dřeva? Protože nechceme utrácet peníze stále znova a znova za totéž. Máme rádi přírodu a celomasivní postel je kouskem přírody ve vaší ložnici. Ano my něco vážíme a chceme si do postele bezobav lehnout.

Je to tak, máme vkus a líbí se nám přírodní křivky. Nechceme mít postel z dřevěného odpadu (dřevotříska). Jelikož si přejeme efektivně nakládat s prostorem svého bytu. Také kvalitní matrace patří do kvalitní postele z masivu. Mimo jiné si i v posteli rádi čteme knížku. Je to tak jsem senior a chci nejen postel z masivu ale i vyšší lehací plochu aby se mi dobře vstávalo i ulehalo. Chci se dobře se vyspat a to je dobré pro úspěšný nový den. Je skvělé že si mohu nechat vyrobit postel mě doslova na míru.

 

 

Další podobné články:

 

Z jaké dřeviny mít postel z masivu?

Jak správně umístit postel z masivu

Postele z masivu jsou dobrou volbou

Postel z masivu s úložným prostorem Robin

Postel z masivu Carmen - novinka roku 2016

Kvalitní postel je základem dobrého spánku

Skutečný příběh který vedl k posteli z masivu

Dopřejte si kvalitní spánek na posteli z masivu

Postele s výklopným roštem a úložným prostorem jsou výborné řešení

Praktické masivní postele s úložným prostorem

Kvalitní manželské postele z masivu

Volba rozměrů postele podle rozměrů postavy