Postele z masivu jsou dobrou volbou

 

Postele z masivu jsou dobrou volbou

 

Potřebujete kvalitní nábytek s dlouhou životností, odolný a příjemný na dotek? Kvalitní český výrobce Ing. Marek Solař vám poskytne tolik oblíbené postele z masivu s výklopným roštem a úložným prostorem, kam s přehledem uložíte ložní prádlo či peřiny před zraky návštěvy.


 

Z jakého materiálu postel vybrat?

U nás naleznete tyto postele:


 

  • postele z bukového masivu

  • postele z dubového masivu

  • postele ze smrkového masívu

  • postele s výklopným roštem a úložným prostorem v provedení celo-masiv


 


 

Postele s výklopným roštem a úložným prostorem v provedení celo-masiv si můžete nechat namořit do devíti různých odstínů, případně jen upravit čirým lakem. Charakteristickým znakem je pěkná struktura dřeva, příjemný materiál. Oblíbený je dub, který je opravdu bytelný. Kvalitní postele na míru mají vyšší pořizovací cenu, nicméně investic do nich se vyplatí.


 

Proč jsou postele z masivu dobrou volbou?

 

Všem zájemcům, kteří hledají nábytek s opravdu dlouhou životností nebo chtějí mít domácnost v tradičním stylu, je postel s výklopnými rošty a úložným prostorem skvělou volbou. Zákazníci vyžadují tuhý a pevný materiál, odolný, příjemný na omak. Na výběr je celá řada dřevin, každý si přijde na své. Velké oblibě se těsí i postele z masivu s úložným prostorem které se hodí jak dorodiného domu, tak i do panelákového bytu. V místnosti, kde bude postel, noční stolky či komoda umístěna, lze vybrat jednoduchý, ale stylový nábytek.

 

postel z masivu: Meryl 180x200 cm, dřevina: buk, povrch: moření wenge

 

K posteli volte skříně, komody, rošty i matrace tak, aby vzhled působil celistvě, což vám nábytek v provedení celo-masiv umožní. Základem pro výběr vhodné postele je věk i fyzická kondice uživatele, správná volba roštu i matrace. Vybírejte si postel s poctivou výrobní technologií, rozhodně na ní nešetřete. Nábytek z masívu je na rozdíl od nábytku z dřevotřísky mnohem pevnější a odolnější, přitom lehce a zapadne do každého interiéru.

 

 

Další podobné články:

 

Z jaké dřeviny mít postel z masivu?

Jak správně umístit postel z masivu

Postele z masivu jsou dobrou volbou

Postel z masivu s úložným prostorem Robin

Postel z masivu Carmen - novinka roku 2016

Kvalitní postel je základem dobrého spánku

Skutečný příběh který vedl k posteli z masivu

Dopřejte si kvalitní spánek na posteli z masivu

Postele s výklopným roštem a úložným prostorem jsou výborné řešení

Praktické masivní postele s úložným prostorem

Kvalitní manželské postele z masivu

Volba rozměrů postele podle rozměrů postavy