Skutečný příběh který vedl k posteli z masivu

 

Skutečný příběh který vedl ke koupi postele z masivu

 

Je to asi neustále se opakující příběh a toto je ten můj. Každý nějak začíná a u zařizování vlastního bydlení to není jiné. Co pro vás představuje plnohodnotný spánek si uvědomíte až když o tuto samozřejmost přijdete.
No schválně, lehněte si jen tak na podlahu a zkuste se vyspat. Pokud se vůbec vyspíte tak ranní vstávání stojí za to. Nebo spíše nestojí za nic. Jste celí otlačení a zvednout se není vůbec snadné. Když už se zvednete, bolí vás záda.
Krok druhý, stačí mi nějaká deka či tenká karimatka. Situace s usínání a následným vstáváním se moc nezlepší. Téměř přímo na podlaze se rozhodně nekoná nějaký pocit bezpečí.
Co to zkusit ze spacákem? Jediným plusem je že chladné rána nejsou až tak chladná. Soukat se ze spacáku jako žížala? Ne to určitě není start do nového dne.

 

Získávání informací o optimální posteli

 

Dalším krokem je získání informací, třeba i na internetu. Vychází s toho spánek na dřevěné euro-paletě. Výsledek je subjektivně lepší vyspání se. Pořád to nějak není ono.
Volba nafukovací matrace se zdá být dobrou volbou. Mé rozhodnutí má spoustu drobných nevýhod. Bolest zad je ale tečkou za nafukovacím spaním.
Dobře tedy koupím si nějakou levnou postel. Je to krok správným směrem ale na to že netrpím nadváhou je slabé po-vrzávání postele hned na začátku překvapením. Situace se po jednom roce zhoršila a vrzání mě již i budí. Kolega v práci se mi u oběda chlubil že správná volba jsou jedině postele z masivu, ale když já mám vlastní hlavu. Přece se nenechám ukecat.
Jako již kovaný skoro odborník studuji nabídku postelí a hledám něco pevného. Nabízejí se mi dvě cesty kovové postele a nebo dřevěné postele z masivu. Pro co se rozhodnout?
Jdu na to od lesa a kupuji si raději matraci, kvalitní. Výsledek je dobré vyspání ale bohužel obtížné vstávání. Po 5-ti měsících je matrace na vyhození protože se do ní zespodu pustila plíseň.

 

postel z masivu s úložným prostorem: Denis, 180x200 cm, dřevina: buk + moření ořech, výklopný rošt čelní v celku.

 

Dobrý důvod pro postel z masivu

 

Jsem zase na začátku a rozhoduji se pořídit si postel ze dřeva. Ano generace lidí přede mnou pro toto své rozhodnutí měli určitě dobrý důvod. Je čas najít tu pravou postel z masivu. Procházka po kamenných prodejnách přinesla dobrou představu o tom co chci až na cenu. Ceny v kameném obchodě byly vysoké. S konkrétní představou o materiálu ze kterého má být postel vyrobená. Má to být tvrdé dřevo buk nebo i dub. K tomu pevný ale prodyšný rošt pro zdravotní matraci.
Hledání se poměrně rychle zúžilo z obchodníků na výrobce posteli z masivního dřeva. Rozeslal jsem poptávku. No a výsledek už asi tušíte. Tento můj příběh skočil u výrobce na stránkách postelezmasivu.net pana  ing. Marka Solaře. Postel jsem si vybral s úložným prostorem ve sekci: postele z masivu s úložným prostorem v provedení s výklopnými rošty čelními. Typově jsem se rozhodl pro postel Denis a matrace v setu 1+1 navíc Flora.
Doprava i s montáží proběhla hladce (i s vynesením do patra).
Svoji postel používám již třetím rokem a svého rozhodnutí nelituji. Postel je až skálopevná a přesto hezká i příjemná na dotek. Vlastně i cena byla docela solidní v porovnání s konkurenčními nabídkami.
Právě jste dočetli můj příběh.

Děkuji za pozornost.

 

 

Další podobné články:

 

Z jaké dřeviny mít postel z masivu?

Jak správně umístit postel z masivu

Postele z masivu jsou dobrou volbou

Postel z masivu s úložným prostorem Robin

Postel z masivu Carmen - novinka roku 2016

Kvalitní postel je základem dobrého spánku

Skutečný příběh který vedl k posteli z masivu

Dopřejte si kvalitní spánek na posteli z masivu

Postele s výklopným roštem a úložným prostorem jsou výborné řešení

Praktické masivní postele s úložným prostorem

Kvalitní manželské postele z masivu

Volba rozměrů postele podle rozměrů postavy